Dolna stacja stoku Kolorowa kamery na stokach narciarskich (nieaktywna)

Dolna stacja stoku Kolorowa (nieaktywna)

Dolna stacja stoku Kolorowa w Karpaczu

Zobacz obrazy z 155 kamer

Dolna stacja stoku Kolorowa w Karpaczu

Na zdjęciach z kamery widoczny jest jeden z prawie dwudziestu w Karpaczu stoków narciarskich. Stok Kolorowa usytuowany jest w Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa, położonym przy ulicy Parkowej 10, i rozciąga się na zboczu Góry Pohulanka. Ośrodek dysponuje jedną trasą narciarską o długości 350 metrów, która obsługiwana jest przez wyciąg orczykowy Dopellmayer. Stok na całej długości jest oświetlony, ratrakowany i naśnieżany. W obrębie ośrodka funkcjonuje także całoroczna kolejka Alpine Coaster, która z pewnością wszystkim dostarczy niezapomnianych wrażeń, oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska.

Po aktywnie spędzonym dniu warto poświęcić nieco czasu na zwiedzanie. Jednym z najważniejszych zabytków Karpacza jest Kościółek Wang – perła drewnianej architektury skandynawskiej. Niemniej ciekawe jest także Muzeum Zabawek, które założone zostało przez Henryka Tomaszowskiego, założyciela Teatru Pantomimy.

Niezależnie od pory roku, czy też dnia i godziny Karpacz jest doskonale przygotowany na przyjęcie turystów, a zróżnicowana oferta noclegowa miasteczka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających urlopowiczów. Największy wybór mają osoby zdecydowane na pobyt w pensjonacie, pokoju gościnnym lub kwaterze prywatnej, które zazwyczaj charakteryzują się przyzwoitym standardem w korzystnej cenie. W poszukiwaniu najwyższego standardu najlepiej rozejrzeć się za ofertą noclegów w apartamentach lub też hotelach. Nie ulega wątpliwości, że jest to najdroższa opcja, lecz w pakiecie możemy skorzystać zazwyczaj z licznych dodatkowych atrakcji, takich jak basen czy centrum SPA.

2015.11.27 - Przykładowy obraz z kamery z dolnej stacja stoku Kolorowa w Karpaczu

Dolna stacja stoku Kolorowa w Karpaczu zdjęcie nr 2

Karpacz posiada niewątpliwie wiele atutów decydujących o jego silnej pozycji na turystycznej mapie naszego kraju. Położona na Dolnym Śląsku miejscowość stanowi idealną propozycję dla miłośników najróżniejszych form aktywnego wypoczynku w otoczeniu wspaniałej natury, dla których największą nagrodą za włożony wysiłek będzie uczucie satysfakcji oraz fenomenalne krajobrazy.

Obraz z kamery pochodzi ze strony skimr.pl