Stok kamery na stokach narciarskich

Stok

Obok w menu przedstawiamy listę miejscowości, w których znajduje się tylko jedna kamera pokazująca aktualny widok ze stoku narciarskiego. Mamy nadzieję, że kamer będzie cały czas przybywać, bo jest to bardzo skuteczna reklama ośrodków narciarskich. Często te mniejsze i mniej znane nie zawsze zdają sobie sprawy ze skuteczności takiej reklamy. Dobrze zlokalizowana kamera i pokazująca faktyczne warunki na stoku znacznie zachęci potencjalnych narciarzy do przyjazdu.

Stok: Ząb

Pozostałe kamery na stokach narciarskich

Staramy się aby każdy obraz z kamery był rzetelnie opisany i często z braku innych obrazów opisujemy to czego oko kamery nie dostrzega, a jest bardzo interesujące dla oglądających.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące naszego serwisu. Jeśli pominęliśmy jakąś kamerę i nie ma jej w naszym zestawie, to prosimy o kontakt z nami - jak tylko otrzymamy informację to niezwłocznie umieścimy ją w serwisie. Staramy się aby nasza strona zawierała kompletny zestaw kamer na stokach, choć nie zawsze się to uda ponieważ właściciele niektórych kamer zabraniają umieszczania obrazów w innych serwisach - na takie działania nie mamy wpływu i sami nie rozumiemy takiego postępowania.

W menu wybierz link do kamery - miłego oglądania :)