Hotel Zieleniec kamery na stokach narciarskich (nieaktywna)

Hotel Zieleniec (nieaktywna)

Hotel Zieleniec

Zobacz obrazy z 155 kamer

Hotel Zieleniec w Zieleńcu

Kamera prezentująca powyższy obraz zamontowana została w Hotelu Zieleniec***, który usytuowany jest tuż przy wjeździe do Zieleńca, dzielnicy Dusznik-Zdroju. Obiektyw kamery skierowany został na wyciągi położone po lewej stronie (wjeżdżając od strony Dusznik-Zdroju) drogi wojewódzkiej nr 389 przebiegającej przez Zieleniec.

Trzygwiazdkowy Hotel Zieleniec dysponuje łącznie 34 pokojami i apartamentami, które w sumie pomieszczą 84 osoby. Ponadto w obrębie obiektu funkcjonuje także sala konferencyjna zdolna pomieści 120 osób oraz liczne atrakcje przeznaczone dla gości hotelu. Narciarze zmęczeni całodziennym szusowaniem po stokach mogą zregenerować swoje siły w saunie, jacuzzi lub gabinecie zabiegowym. Wieczorem, jeśli starczy sił, warto ze znajomymi wybrać się do Sali Klubowej, gdzie przyjemnie można spędzić czas. Hotel Zieleniec wraz z Domem Wczasowym Mieszko dzielą, widoczne na zdjęciach z kamery, wyciągi narciarskie. W sumie w najbliższych okolicach hotelu usytuowanych jest 5 wyciągów o długości od 80 do 180 metrów, które obsługują, sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane, trasy. Ponadto w obrębie sąsiadującej stacji działa także wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Latem funkcjonuje tutaj również wypożyczalnia rowerów.

Hotel Zieleniec jest jednym z bardziej ekskluzywnych obiektów na terenie Zieleńca. Ceny noclegów nie są najniższe, lecz w ofercie, oprócz pokoju, możemy korzystać z wielu udogodnień. Turyści szukający oszczędności powinni rozejrzeć się za dużo tańszymi, ale oferującymi bardzo przyzwoite warunki pokojami gościnnymi lub pensjonatami.

2015.12.02 - Przykładowy obraz z kamery z Hotelu Zieleniec w Zieleńcu

Hotel Zieleniec w Zieleńcu Hotel Zieleniec w Zieleńcu zdjęcie nr 2

Baza noclegowa w Zieleńcu jest mocno zróżnicowana, dzięki czemu każdy turysta powinien znaleźć kwaterę odpowiadającą jego wymaganiom. Bardzo często korzystając z noclegu w Zieleńcu mamy szansę na otrzymanie dodatkowych rabatów, np. na wspólny karnet obejmujący wszystkie wyciągi w Zieleńcu.

Obraz z kamery pochodzi ze strony zieleniec.pl