Nosal Strama kamery na stokach narciarskich (nieaktywna)

Nosal Strama (nieaktywna)

Nosal Strama w Zakopanem

Zobacz obrazy z 155 kamerZobacz obraz online z kamery

Nosal Strama w Zakopanem

Kamera, przekazująca powyższy obraz, należy do Ośrodka Narciarskiego Nosal i została zamontowana prawie, że w tym samym miejscu, co kamera należąca do Szkoły Narciarskiej Strama. Widok z obydwu kamer jest identyczny, lecz bardzo często zdarza się, że jedna z kamer się zawiesza lub chwilowo nie działa. Kamera została zamontowana na budynku wypożyczalni nart, tuż przy którym usytuowany jest ogródek zimowy dla dzieci. W lewym górnym rogu obrazu z kamery widoczny jest budynek, w którym mieści się biuro TOPRU, zaś na prawo widoczna jest Karczma Nosal.

Nosal to przyjemny teren szkoleniowo-narciarski przeznaczony dla początkujących miłośników jednej lub dwóch desek. Na miejscu wytyczono pięć łagodnych tras zjazdowych, które obsługiwane są przez wyciągi orczykowe. Każda z nich jest w miarę szeroka i doskonale nadaje się do nauki jazdy na nartach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że z oferty nauki może skorzystać każdy, bez względu na wiek.

Nie ulega wątpliwości, że Zakopane to raj dla amatorów białego szaleństwa, zarówno dla snowboardzistów, jak i narciarzy. Choć w ostatnich latach w Polsce pojawiło się dużo i o wiele większych kompleksów narciarskich, to w dalszym ciągu warto do Zakopanego przyjechać na narty, bowiem miasto ma do zaoferowania także wiele innych atrakcji, o których turyści przybywający do Zakopanego chyba zapomnieli, zapatrzeni w góry i na stoki.

2016.01.11. - Przykładowy obraz z kamery ze szkółki Strama na Nosalu w Zakopanem

W Zakopanem znajduje się kilkanaście zabytkowych willi i pięknych drewnianych chałup, które nie zostały jeszcze zniszczone przez „nowoczesny”, niezbyt zakopiański styl. Do najważniejszych z pewnością należy zaliczyć Willę Atmę położoną przy ulicy Kasprusie 19, w której obecnie mieści się Muzeum Szymanowskiego, a także Willę Koliba usytuowaną przy ul. Kościeliskiej 18 (Muzeum Stylu Zakopiańskiego).

Obraz z kamery pochodzi ze strony strama-szkola.pl