Parking przy restauracji kamery na stokach narciarskich (nieaktywna)

Parking przy restauracji (nieaktywna)

Parking przy restauracji

Zobacz obrazy z 155 kamer

Widok z kamery na parking przy restauracji w Wieżycy

Mimo, że widok z tej kamery nie należy do najciekawszych, to zdecydowaliśmy się go umieścić w naszym serwisie, gdyż ukazuje cześć całorocznego Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo-Wieżyca położonego w Wieżycy, dzielnicy Szymbarku, oraz część terenów narciarskich działających tutaj zimą. Na pierwszym planie zdjęć z kamery widoczna jest restauracja Biały Miś, natomiast tuż za nią najkrótsze trasy narciarskie w stacji oraz wyciągi do snowtubbingu.

Biały Miś to całoroczna restauracja, której menu zmienia się zgodnie z porami roku. Zimą królują głównie dania wysokokaloryczne i rozgrzewające, natomiast latem serwowane są dania lekkie. Restauracja Biały Miś należy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, które gwarantuje jakość dań i produktów. Tuż przy restauracji Biały Mis funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Miś oraz pokoje do wynajęcia Miś.

Bezpośrednio tuż za budynkiem usytuowane są wyciągi, zimą obsługujące tor snowtubbingowy, zaś latem tor do zorbingu, natomiast tuż obok, z perspektywy widoku z kamery – na prawo, znajdują się wyciągi obsługujące łagodne trasy narciarskie, które nadają się doskonale do nauki jazdy na nartach. Wprawieni narciarze natomiast, mają do dyspozycji nieco trudniejsze trasy narciarskie położone po drugiej stronie ulicy, tuż „za kamerą”.

2016.02.10 - Przykładowy obraz z kamery na parking przy restauracji w Wieżycy

Widok z kamery na parking przy restauracji w Wieżycy

Wieżyca jako miejscowość, choć stosunkowo niewielka, tworzy szereg możliwości organizacji wolnego czasu. Można tutaj nie tylko pielęgnować swoje sportowe pasje, ale także odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku, efektywnie zregenerować siły, a także się zrelaksować i naładować baterie na kolejne miesiące żmudnej, zawodowej pracy. Warto także w ramach aktywnego wypoczynku wybrać się na zwiedzanie okolic wsi. Podążając szlakami pieszymi i rowerowymi mamy szansę zobaczyć i poznać najciekawsze zakątki tego regionu.

Obraz z kamery pochodzi ze strony wiezyca.pl