Tylicz: kamera na stoku Master Ski panorama

Master Ski panorama - Tylicz

Zobacz aktualny obraz z kameryMaster Ski panorama

Tylicz: Tylicz SkiTylicz: Master Ski dolna stacja

Panorama Master Ski w Tyliczu

Chyba nie ulega wątpliwości, że kamera przekazująca powyższy obraz, została zamontowana w idealnym miejscu. Widoczny jest prawie cały teren narciarski, jakim dysponuje stacja narciarska Tylicz Master-Ski położona w Tyliczu. Master-Ski leży na zboczach góry Szubienica sięgającej 683 m n.p.m., prawie, że w samym środku wsi, niecałe 250 metrów od centrum. Z parkingów droga do dolnych stacji wyciągów wiedzie przez mostek na rzece Muszynce. Dochodząc do wyciągów mijamy budynek wypożyczalni i serwisu sprzętu narciarskiego oraz karczmę, tudzież gospodę.

Kamera została zamontowana w dolnej części stoku, od strony Funparku, gdzie ustawione zostały specjalne przeszkody dla miłośników dwóch i jednej deski oraz zbudowany został tunel, który jak na polskie warunki, jest egzotyczną atrakcją narciarską.

Na zdjęciach z kamery widoczne są wszystkie wyciągi funkcjonujące w stacji narciarskiej Master-Ski. Najbliżej nas widoczna jest kolejka krzesełkowa, wyposażona w czteroosobowe kanapy, o długości 700 metrów. Natomiast tuż za nią widoczny jest krótszy o 100 metrów wyciąg talerzykowy i kolejny, 500-metrowy talerzyk. Wszystkie te wyciągi obsługują stok na różnej wysokości, i choć na mapie ośrodka oznaczone zostały trasy, są to raczej propozycje zjazdu, a nie autonomiczne trasy, co pozwala na ich dowolną konfigurację, odpowiednio do własnych potrzeb i umiejętności. Specjalnie z myślą o dzieciach, w dolnej części stoku na uboczu, poprowadzony został krótki orczyk.

2016.01.23. - Przykładowy obraz z kamery na panoramę terenów narciarskich Master Ski w Tyliczu

Panorama Master Ski w Tyliczu Panorama Master Ski w Tyliczu zdjęcie nr 2

Stacja narciarska Master-Ski powstała dość niedawno, i jak to zazwyczaj w nowopowstałych kompleksach bywa – wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, standardowo ratrakowane i doskonale oświetlone. Ogromnym atutem stacji jest północna ekspozycja stoku, co sprawia, że jakość śniegu przez cały dzień jest doskonała. Podsumowując, Master-Ski to dość dobrze i ciekawie zorganizowany, rodzinny teren narciarski.

Obraz z kamery pochodzi ze strony master-ski.pl