Tylicz: kamera na stoku Tylicz Ski

Tylicz Ski - Tylicz

Zobacz aktualny obraz z kameryTylicz Ski

Tylicz: Tylicz Ski kolej krzesełkowaTylicz: Master Ski panorama

Tylicz Ski w Tyliczu

Tylicz to malowniczo położona wieś górska leżąca na granicy Beskidu Sądeckiego i Niskiego, słynąca przede wszystkim z licznych wyciągów narciarskich, a także licznych źródeł wód mineralnych o leczniczych właściwościach. Stanowi doskonały pomysł na urlop o każdej porze roku, ze względu na dość bogatą i ciekawie zorganizowaną infrastrukturę narciarską usytuowaną w samej wsi jak i jej najbliższych okolicach.

Kamera została zamontowana przy dolnych stacjach dwóch wyciągów orczykowych postawionych na zboczach góry Bradowiec, wznoszącej się na wysokość 770 m n.p.m. Widoczny na zdjęciach z kamery, po lewej stronie, wyciąg orczykowy, o długości 380 metrów, obsługuję łagodną 450-metrową, niebieską trasę narciarską, która nadaje się doskonale dla początkujących narciarzy. Równolegle do widocznego na zdjęciach z kamery wyciągu, postawiony został drugi orczyk, o takiej samej długości, obsługujący prawą część stoku. W dolnej części stoku, na prawo od wspomnianego orczyka, ustawiony został również krótki wyciąg „Żółwik” typu baby lift, o długości 125 metrów. Wszystkie opisane powyżej trasy są sztucznie naśnieżane, ratrakowane, a także oświetlone, co umożliwia jazdę również po zmroku.

Tuż za kamerą, z której obraz mamy szansę oglądać, znajduje się wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, a także restauracja, i budynek kas. Nieopodal wytyczone zostało niewielkie poletko dla dzieci preferujących jazdę na sankach.

2016.01.25. - Przykładowy obraz z kamery ze stoku Tylicz Ski w Tyliczu

Tylicz Ski w Tyliczu Tylicz Ski w Tyliczu zdjęcie nr 2

Tylicz-Ski jest niewątpliwie ciekawą stacją narciarską o charakterze rodzinnym, która po modernizacji, znacznie umocniła swoją pozycję na narciarskiej mapie Beskidu Sądeckiego i Niskiego. Ogromnym atutem stacji, bez wątpienia, jest stosunkowo niewielkie zatłoczenie, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla początkujących narciarzy oraz rodzin z mniejszymi dziećmi. Tylicz-Ski w sumie dysponuje 5-cioma kilometrami tras zjazdowych, o których możecie przeczytać w pozostałych opisach kamer z ośrodka.

Obraz z kamery pochodzi ze stronytylicz.ski